Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

Zwroty i wymiany

Zwroty i wymiany towarów

Aby dokonać zwrotu lub wymiany części prosimy o ich nie montowanie, nie używanie i nie instalowanie do pojazdu i jego elementów wyposażenia. Część musi znajdować się w oryginalnym opakowaniu tzn: nienaruszonym, bez jakichkolwiek własnych napisów, nieoklejonych żadną dodatkową taśmą bezpośrednio na opakowaniu produktu. Zwracany towar powinien być odpowiednio zabezpieczony, aby nie uległ uszkodzeniu w czasie transportu. Za właściwe wysłanie towaru odpowiedzialny jest nadawca. Ważnym czynnikiem uznania zwrotu towaru przez Firmę TADMOT, jest oświadczenie o odstąpieniu od umowy kupna, które stanowi wypełniony formularz zwrotu, znajdujący się na stronie internetowej www.wiedza.pl/public/assets/returnform.pdf.Koszty dostawy zwracanego, poprawnie dobranego towaru na podstawie oryginalnych katalogów OE I TECDOC, pokrywa zamawiający. Zwracany towar przesyłamy na adres Naszej firmy za pomocą DPD lub wybranej firmy kurierskiej.Firma TADMOT nie odbiera przesyłek nadanych do nas z formą pobraniową. Jest możliwość wysłania kuriera po odbiór zwracanego towaru bezpośrednio przez naszą firmę. Zlecenie należy złożyć poprzez e-mail lub protokół zwrotu towaru. Koszt transportu to ok.18zł-przesyłka do 30kg. Koszt jest potrącany z wartości zwracanego towaru. Termin zwrotu towaru to 14 dni od jego zakupu. 

Termin zwrotu należności za zwrócony towar, nastąpi w terminie do 14 dni od momentu dostarczenia go do magazynu firmy TADMOT i po uprzednim sprawdzeniu jakości zwracanego towaru. Pamiętaj, że zwrot  należności zostanie dokonany w tej samej formie płatności, której użyto przy zakupie.

Opłaciłaś/eś zamówienie przy odbiorze? W tym wypadku klient musi podać numer konta, w celu realizacji zwrotu należnej kwoty. Należy wypełnić formularz w.. formie pisemnej... Wypełniony formularz proszę dołączyć do paczki wraz ze zwracanym towarem lub wysłać droga mailową na adres firmy TADMOT.  Po otrzymaniu danych, zrealizujemy zwrot. Prosimy pamiętać, że numer konta powinien należeć do banku w kraju, do którego wysyłane jest zamówienie.

Części elektroniczne i elektryczne oraz płyny i oleje nie podlegają zwrotowi.

Prawo zwrotu przysługuje wyłącznie Konsumentom. 

Zwrot części podlegających kaucji zwrotnej tzw. podlegających recyklingowi .

Zwroty niektórych części oznaczonych jako podlegające kaucji zwrotnej i odpowiadające celom regeneracji i recyklingu, po dokonaniu opłat kaucyjnych podlegają zwrotowi na koszt nadawcy.

Jest możliwość wysłania kuriera po odbiór zwracanego towaru bezpośrednio przez naszą firmę. Zlecenie należy złożyć poprzez e-mail lub protokół zwrotu towaru. Koszt transportu to ok.17zł-przesyłka do 30kg. Koszt jest potrącany z wartości zwracanego towaru. Część regeneracyjna musi zostać zwrócona w oryginalnym nieuszkodzonym opakowaniu z dostarczonego produktu nowego do 30dni od dnia zakupu.

Zwrot kaucji następuje po weryfikacji i uznaniu jej przez producenta części.

- zbyt zaawansowana korozja/utlenienie lub jej skutki (np. wżery na zębach, uszkodzony kołnierz pod dźwigniami ręcznego)
- próba nieautoryzowanej naprawy (np. nacięcia, obicia, szlifowania, nawiercania)

 Termin rozpatrzenia to 7-30 dni. Firma TADMOT nie ma wpływu na czas rozpatrzenia zwrotu części podlegającej kaucji.

Zgodnie z zapisami Ustawy z dnia 24 kwietnia 2009 "o bateriach i akumulatorach" nasza firma zorganizowała tryb odbioru zużytych akumulatorów samochodowych. Do każdego zakupu akumulatora doliczamy kwotę 30 zł netto jako opłatę utylizacyjną, zwrotną po dostarczeniu zażytego akumulatora.

Kwota kaucji jest zwracana na podane konto bankowe.

WAŻNE. Każdorazowo warunkiem przyjęcia części kaucjonowanej jest nieuszkodzenie mechaniczne podzespołu a wynikające jedynie z jego normalnego eksploatacyjnego zużycia. Elementy nieuznane przez producenta jako wartościowe podlegają ewentualnemu zwrotowi do kupującego na jego koszt.

Witryna stworzona na platformie